Awaria świateł na rondzie Dmowskiego. Każdy kierunek jest zablokowany

Awaria świateł na rondzie Dmowskiego | fot. czytelnik Aleksander

Uwaga kierowcy! Na rondzie Dmowskiego przy galerii handlowej Vivo! Lublin nie działa sygnalizacja świetlna. Samochody i autobusy utknęły w ogromnym korku.

Do awarii sygnalizacji świetlnej doszło w piątek około godz. 7 na rondzie Dmowskiego w Lublinie. O tym fakcie poinformował nas czytelnik Aleksander.

Nie działają światła na rondzie przy Vivo/Tarasach. Korki na Al. Tysiąclecia aż po wiadukt na Sikorskiego. Czasami sygnalizacja świeci i jest albo czerwone albo miga żółte. Raz widziałem przez chwilę zielone od strony Tysiąclecia. Teraz brak jakichkolwiek świateł od strony Tysiąclecia. Widzę panów próbujących naprawić światła” – relacjonuje pan Aleksander.

Prawdopodobną przyczyną awarii były opady deszczu, które mogły zalać jakiś fragment instalacji sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu.

Poprosiliśmy o komentarz Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie. Jeśli otrzymamy odpowiedź to zostanie ona dodana do tego materiału.

Mamy do czynienia ze zwarciem. Serwis realizuje naprawę. Sygnalizacja przestała działać przed godz. 7” – wyjaśnia Karol Kieliszek, rzecznik Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.