Komunikacja nocna w czasie Carnavalu Sztukmistrzów

Komunikacja miejska w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W czasie Carnavalu Sztukmistrzów autobusy miejskie pojadą częściej. Ma to związek z tłumami widzów, którzy wezmą udział w wydarzeniu.

Od dzisiaj na cztery dni Lublin zamienia się w europejską stolicę nowego cyrku. W czasie Carnavalu Sztukmistrzów zobaczymy kilkudziesięciu artystów, których sceną będą ulice, place i zaułki Lublina oraz piękne namioty cyrkowe.

Sprawdź, co nas czeka podczas tegorocznej edycji Carnavalu Sztukmistrzów – Carnaval Sztukmistrzów 2018. Sprawdź, co warto zobaczyć [PROGRAM WYDARZEŃ]

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej podczas Carnavalu Sztukmistrzów

W związku z odbywającym się w dniach 26 – 29 lipca festiwalem Carnaval Sztukmistrzów, zostają wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji nocnej.

W noce od 26/27 lipca do 29/30 lipca autobusy linii nocnych odjeżdżać będą z przystanków na Placu Wolności z następującą częstotliwością:

– w godzinach 23:00-2:30, co 30 minut,
– w godzinach 2:30-4:30, co 60 minut.

Dodatkowo w w/w noce do obsługi linii N1, N2 i N3 zostaną skierowane autobusy przegubowe.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.