Komornik wystawił na sprzedaż teren na Węglinie przy McDonald’s i Agata Meble

Nieruchomości gruntowe przy McDonald's i Agata Meble wystawione na sprzedaż przez komornika
Nieruchomości gruntowe przy McDonald's i Agata Meble wystawione na sprzedaż przez komornika

Komornika wystawił na sprzedaż teren o powierzchni ponad 1,2 ha tuż w sąsiedztwie restauracji McDonald’s, Decathlonu oraz Agata Meble. Licytowane nieruchomości gruntowe należą do spółki Interbud-Lublin.

Na stronie licytacji komorniczych pojawiło się ogłoszenie o planowanej licytacji nieruchomość gruntowej położonej w Lublinie, w pobliżu Al. Kraśnickiej oraz ul. Jana Pawła II. Chodzi o nieruchomość o powierzchni 1,2912 ha składająca się z czterech działek.

„Teren o nieregularnym kształcie, płaski w części zagospodarowany – użytkowany jako droga wewnętrzna wraz z rondem, oświetleniem, oznakowaniem poziomym i pionowym – stanowiąca część wspólnego traktu komunikacyjnego parku handlowego” – czytamy w ogłoszeniu.

Z ogłoszenia możemy również się dowiedzieć, że licytowany teren należy od spółki Interbud-Lublin, która jest mniejszościowym udziałowcem w spółce Węglin Retail Park. Przypomnijmy, że spółka Węglin Retail Park jest w trakcie kompletowania dokumentacji i pozwoleń do rozpoczęcia budowy parku handlowego Węglin Park na sąsiednich działkach (patrz zdjęcie główne artykułu).

Licytacja nieruchomość została zaplanowana na czwartek 21 stycznia. Cena wywoławcza wynosi 5 414 250 zł, a sama nieruchomość została wyceniona na kwotę 7 219 000 zł. Przystępujący do licytacji powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 721 900 zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.