Kolizja trzech aut na Męczenników Majdanka. Kierowcy zjechali na chodnik

Kolizja mitsubishi, jaguara i bmw na Drodze Męczenników Majdanka | fot. Dominik Wąsik

Na ul. Męczenników Majdanka przed skrzyżowaniem z ul. Fabryczną doszło do kolizji trzech aut. Kierowcy poszli po rozum do głowy i po sugestii jednego z kierowców postanowili zjechać na chodnik.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 10.45 na ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Przed skrzyżowaniem z ul. Fabryczną doszło do kolizji trzech aut osobowych: mitsubishi, jaguara i bmw. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Początkowo kierowcy biorący udział w kolizji blokowali pas do jazdy w ul. Fabryczną. W pewnym momencie do uczestników zdarzenia pojechał jeden z kierowców, który zasugerował, by nie blokowali ulicy i zjechali na pobliski chodnik. Kierowcy zdecydowali o zjechaniu na chodnik, gdzie oczekiwali na przyjazd patrolu policji.

Kolizja mitsubishi, jaguara i bmw na Drodze Męczenników Majdanka | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.