Kolizja na rondzie. Uczestnicy zdarzenia odjechali z miejsca, pozostawiając kawałki plastiku na jezdni

Kolizja na rondzie Berbeckiego
Kolizja na rondzie Berbeckiego | fot. Janusz Żychowicz

Ze wstępnych ustaleń wynika, że to kierowca toyoty wymusił pierwszeństwo na volkswagenie podczas wjazdu na rondo Berbeckiego. Uczestnicy początkowo zjechali na środek ronda, lecz po chwili postanowili odjechać z miejsca, pozostawiając kawałki plastiku na jezdni.

Poranna kolizja na rondzie

Do zdarzenia doszło we wtorek (28.02) przed godz. 7 na rondzie Berbeckiego w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca toyoty wymusił pierwszeństwo na kierowcy volkswagena, gdy ten poruszał się po rondzie i wymusił na nim pierwszeństwo, w wyniku czego uderzył w tył volkswagena.

Uczestnicy kolizji początkowo zjechali na środek ronda, w tym czasie zawiadomiona została policja. Ze względu, iż z żadnego z aut uczestniczących w zdarzeniu nie wyciekały płyny eksploatacyjne, uczestnicy postanowili zmienić lokalizację i zjechali na pobliski parking.

Uczestnicy zdarzenia pozostawili na jezdni plastikowe elementy. Przypomnijmy, że szkło i plastikowe elementy, które pojawiają się na jezdni w wyniku kolizji, powinien usuwać sprawca zdarzenia. Co innego z wszelkiego rodzaju wyciekami, które muszą być zneutralizowane przez straż pożarną.

Zdjęcia

Zderzenie toyoty z volkswagenem na rondzie Berbeckiego
Zderzenie toyoty z volkswagenem na rondzie Berbeckiego | fot. Janusz Żychowicz
Uszkodzona toyota
Uszkodzona toyota | fot. Janusz Żychowicz
Kawałki plastiku na jezdni po stłuczce na rondzie Berbeckiego
Kawałki plastiku na jezdni po stłuczce na rondzie Berbeckiego | fot. Janusz Żychowicz

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W nowoczesnych samochodach nie ma szklanych reflektorów.
    Więc na jezdni jest tylko plastik.