Kolizja na al. Solidarności w Lublinie. Zderzenie busa z autobusem (wideo)

wypadek solidarności

Na al. Solidarności w Lublinie doszło do zderzenia busa pasażerskiego z autobusem. Środkowy pas od strony Zamościa w stronę Warszawy zablokowany.

 

Do zdarzenia doszło o godz. 10:36 na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Kompozytorów Polskich. Zderzyły się tu dwa pojazdy: autobus z busem pasażerskim.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący busem pasażerskim jadący od strony Zamościa w stronę Warszawy gwałtownie hamował przed żółtym światłem. Wtedy w jego tył najechał autobus. Jedna osoba źle się poczuła i została przewieziona do szpitala na badanie. Łącznie w obu pojazdach podróżowało 10 osób.

 

Utrudnienia występują na środkowym pasie, który jest zablokowany.

 

Wideo | fot. Mateusz

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.