Kolejowe ABC w Lublinie. Piknik, dmuchańce i koncert Sarsy już w najbliższy weekend

Publiczność na koncercie
Publiczność na koncercie | fot. Adobe Stock

W najbliższą sobotę, 17 czerwca, w Lublinie odbędzie się piknik edukacyjny organizowany w ramach Kampanii Kolejowe ABC przez Urząd Transportu Kolejowego. W planie m.in. zabawy sportowe, dmuchańce, symulator jazdy pociągiem, konkursy z nagrodami i koncert Sarsy.

Piknik Kolejowe ABC w Lublinie 2023

Letni piknik edukacyjny z Kolejowym ABC to dobry pomysł na spędzenie weekendu w Lublinie. Na dzieci i ich rodziców będzie czekało wiele atrakcji. Najmłodsi będą mieli okazję „przybić piątkę” z nosorożcem Rogatkiem, bohaterem Kampanii Kolejowe ABC.

Tym razem piknik zostanie zorganizowany w Lublinie na Placu Litewskim. Rozpocznie się o godz. 14.00. Wstęp na wydarzenie oraz udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Zabawy sportowe z Pawłem Korzeniowskim, spotkanie z Anetą Zając czy koncert Sarsy to tylko niektóre z wielu niespodzianek przygotowanych przez organizatorów wydarzenia. Na uczestników imprezy czekać będą także dmuchańce, eurobungee, wideomapping 3D, teatr kukiełkowy, symulator jazdy pociągiem, warsztaty teatralne i konkursy z nagrodami.

Piknik potrwa do godz. 22. Wstęp wolny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.