Kolejny sklep Lidla stanie na Wrotkowie. W dynamicznie rozwijającej się okolicy

lidl zakupy sklep
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwa budowa nowego sklepu Lidl na Wrotkowie w Lublinie. Będzie to druga placówka niemieckiej sieci sklepów w tej dzielnicy.

Lidl przy ul. Granata

Czternasty sklep niemieckiej sieci Lidl w Lublinie buduje się na działce przy ul. Granata, w pobliżu skrzyżowania z ul. Zemborzycką. Na terenie inwestycji znajdzie się 60 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, w tym 6 miejsc specjalnych, gdzie po 3 trzy miejsca zarezerwowane będą dla rodzin i osób z niepełnosprawnościami oraz 42 miejsca dla rowerów.

Na działkach między budowanym Lidlem a ul. Zemborzycką planuje się także budowę stacji paliw z myjnią samochodową. Szczegóły: https://spottedlublin.pl/przy-ul-zemborzyckiej-moga-powstac-dwie-stacje-paliw-z-myjniami-samochodowymi/

W styczniu pisaliśmy o budowie trzynastego sklepu Lidl w naszym mieście przy ul. Zelwerowicza. Czytaj więcej: https://spottedlublin.pl/nowy-lidl-w-lublinie-inwestorem-jest-prezes-lubelskiego-klubu-zuzlowego/

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Lepiej by się zastanowili jak uruchomić sklep w pobliżu Politechniki Lubelskiej. Tamten teren ma potencjał sprzedażowy. Centrum miasta, a nie ma nic poza drogą stokrotką z wąskimi przejściami i żabkami.