Przy ul. Zemborzyckiej mogą powstać dwie stacje paliw z myjniami samochodowymi

samoobsługowa myjnia samochodowa myjka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Lubelski deweloper Mak Dom i spółka Ferbi z Niska starają się o wydanie decyzji środowiskowej dla budowy stacji paliw z myjniami samochodowymi przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie.

Stacja paliw przy ul. Zemborzyckiej

Na 30 lipca przesunięto termin załatwienia sprawy związanej z wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie stacji paliw płynnych i gazu LPG wraz z zespołem myjni dla samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Zemborzyckiej i Granata w Lublinie. O pozwolenie na budowę stara się lubelska spółka Mak Dom.

O podobną decyzję stara się również spółka Ferbi z Niska. Firma chce zbudować stację paliw płynnych i gazowych z myjnią samoobsługową nieopodal skrzyżowania ulic Zemborzyckiej i Diamentowej, po stronie terminala paliw Orlen. W tym przypadku materiał dowodowy został już zebrany i decyzja ma zostać wydana w najbliższym czasie.

Obydwie stacje dzieliłaby odległość ok. 650 metrów.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przecież są tam już dwie stacje i myjnie tez są może Nie na cpn ale nieopodal ?