Kolejny odcinek S19 z pozwoleniem na użytkowanie. Otwarcie w poniedziałek

S19 MOP Bukowa
S19 MOP Bukowa | fot. GDDKiA

Dobra wiadomość dla kierowców. Od najbliższego poniedziałku skorzystają z kolejnego odcinka drogi ekspresowej S19 między Lublinem a Rzeszowem.

Otwarcie S19 na odcinku Lasy Janowskie – Zdziary

Odcinek drogi ekspresowej S19 Lasy Janowskie (woj. lubelskie) – Zdziary (woj. podkarpackie) o długości ok. 9,3 km w czwartek (7.10) uzyskał wszystkie wymagane pozwolenia na użytkowanie.

Otwarcie odcinka zaplanowano na poniedziałek (11.10). O godz. 13:00 w okolicy MOP Bukowa (woj. podkarpackie) zaplanowano uroczyste otwarcie z udziałem ministrów, wojewodów oraz przedstawicieli firm odpowiedzialnych za ten odcinek.

Tego dnia wprowadzona ma być także docelowa organizacja ruchu na odcinku Janów Lubelski – Lasy Janowskie (ok. 8 km). Kierowcy skorzystają z dwóch pasów ruchu w każdym kierunku i pojadą z prędkością 120 km/h.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.