Kolejny miesiąc darmowego parkowania dla obywateli Ukrainy

Parkomat w Strefie Płatnego Parkowania
Parkomat w Strefie Płatnego Parkowania | fot. Dominik Wąsik

Już nie do końca marca, a do końca kwietnia uchodźcy z Ukrainy będą mogli bezpłatnie parkować swoje samochody w strefie płatnego parkowania na terenie Lublina. Taką decyzję podejmą 31 marca miejscy radni.

Darmowe parkowanie dla obywateli Ukrainy w Lublinie

Przypomnijmy, że od 28 lutego zniesiono opłaty za postój samochodów osobowych w strefie płatnego parkowania na terenie Lublina dla obywateli Ukrainy, którzy wjechali legalnie do Polski po ogłoszeniu stanu wojennego na Ukrainie.

Pierwotnie uchwała obowiązywała do 31 marca. Teraz ten termin zostanie wydłużony do 30 kwietnia. To oznacza, że obywatele Ukrainy przez kolejny miesiąc będą mogli bezpłatnie parkować w strefie płatnego parkowania.

Zobacz także: Darmowa komunikacja miejska dla uchodźców z Ukrainy na dłużej

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.