Kolejny akt wandalizmu z hulajnogami w tle. Ktoś wrzucił jedną z nich do kosza

Hulajnoga Bolt wrzucona do kosza przy al. Sikorskiego
Hulajnoga Bolt wrzucona do kosza przy al. Sikorskiego | fot. czytelniczka Ewelina

W piątek nieznany sprawca wrzucił hulajnogę elektryczną Bolt do jednego z koszu na śmieci przy al. Sikorskiego w Lublinie. To kolejny akt wandalizmu w ostatnim czasie.

Hulajnoga Bolt w kosztu na śmieci

Sytuacja ma miejsce przy al. Sikorskiego przed skrzyżowaniem z ul. ks Jerzego Popiełuszki w Lublinie. Zostaliśmy powiadomieni przez naszą Czytelniczkę, że w koszu na śmieci znajduje się hulajnoga elektryczna Bolt.

Jest to już kolejny przypadek, gdy ktoś wrzuca hulajnogi elektryczne do przyulicznych koszy na śmieci. Do poprzedniej sytuacji doszło pod koniec lipca na ul. Męczenników Majdanka. Szczegóły: Hulajnogi elektryczne Bolt wrzucone do kosza. „Brak poszanowania”

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Podobnie „zaparkowane” są rowery miejskie.Ale co można na to poradzić.CHAMSTWA nikt nie wypleniłą