Kolejne zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie niedostępne. Trzeba oczyścić wodę

Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie
Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie | fot. Słoneczny Wrotków / MOSiR

Kolejny tydzień i kolejne niedostępne atrakcje na Słonecznym Wrotkowie. Tym razem ośrodek wyłączył z użytku dwie zjeżdżalnie. Wszystko przez brudną wodę, którą teraz należy oczyścić.

Spokojnie, tym razem nikt do wody się nie załatwił ani nie zwymiotował. Zarządca obiektu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zdecydował o wyłączeniu dwóch zjeżdżalni w Słonecznym Wrotkowie, które są najczęściej używane przez klientów. Wszystko przez wodę, którą po prostu trzeba oczyścić.

Z uwagi na duże obłożenie zjeżdżalni oraz w trosce o komfort niezbędne jest zamknięcie i oczyszczenie wody w dwóch z nich tj. „Anakondzie” i „Rodzinnej”, które są najczęściej używane” – czytamy na stronie Słonecznego Wrotkowa.

Na czas niedostępności atrakcji ceny wszystkich biletów wstępu na Słoneczny Wrotków zostały obniżone o 10%.


Czytaj także: Słoneczny Wrotków kupuje dmuchańce. Mają uatrakcyjnić obiekt dla najmłodszych

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.