Słoneczny Wrotków kupuje dmuchańce. Mają uatrakcyjnić obiekt dla najmłodszych

dmuchany zamek dmuchaniec
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Słoneczny Wrotków wpadł na pomysł jak uatrakcyjnić pobyt najmłodszym na basenach nad Zalewem Zemborzyckim. MOSiR kupi dmuchany plac zabaw i zjeżdżalnię.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 'Bystrzyca’, zarządca obiektu Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim, ogłosił przetarg na zakup dwóch dmuchanych atrakcji: zjeżdżalni i placu zabaw. Dmuchańce mają pojawić się w Słonecznym Wrotkowie.

Dmuchane atrakcje mają uatrakcyjnić ofertę Słonecznego Wrotkowa. Ma to być wartość dodana w cenie biletu. Ceny biletów w naszym obiekcie się w tym roku nie zmieniły, mimo tych wszystkich inwestycji i remontów, ale jeszcze dodatkowo chcemy dołożyć takie atrakcje dla dzieci” – tłumaczy Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR 'Bystrzyca’ w Lublinie.

Dmuchańce zostaną ustawione na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków obok basenów i mają być dostępne dla wszystkich chętnych dzieci jeszcze w pierwszej połowie lipca.

Czytaj także: Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie zamknięte. Klientka zwymiotowała do wody

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.