Kolejne utrudnienia na ulicy Janowskiej. Ruch wahadłowy pod wiaduktem

Zamknięcie ul. Janowskiej pod wiaduktem kolejowym | fot. Dominik Wąsik

W środę na ul. Janowskiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w rejonie przebudowywanego wiaduktu kolejowego. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że od środy 26 lutego od godz. 8.30 wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w ulicy Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego.

Zajęta zostanie połowa jezdni jadąc od ul. Nadbystrzyckiej, ruch pojazdów odbywać się będzie jednym pasem, wahadłowo. Ruchem sterować będzie sygnalizacja” – mówi Grzegorz Jędrek z biura prasowego ratusza.

Prace przy tym etapie potrwają do 20 marca. W poniedziałek 24 lutego zamknięty został chodnik i ścieżka rowerowa pod wiaduktem kolejowym przy ul. Janowskiej, ruch skierowany został na chodnik przy jezdni ul. Janowskiej. Prace potrwają do 13 marca.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.