Kolejne utrudnienia na ulicy Janowskiej. Ruch wahadłowy pod wiaduktem

IMG 20191119 092619
Zamknięcie ul. Janowskiej pod wiaduktem kolejowym | fot. Dominik Wąsik

W środę na ul. Janowskiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w rejonie przebudowywanego wiaduktu kolejowego. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że od środy 26 lutego od godz. 8.30 wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w ulicy Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego.

Zajęta zostanie połowa jezdni jadąc od ul. Nadbystrzyckiej, ruch pojazdów odbywać się będzie jednym pasem, wahadłowo. Ruchem sterować będzie sygnalizacja” – mówi Grzegorz Jędrek z biura prasowego ratusza.

Prace przy tym etapie potrwają do 20 marca. W poniedziałek 24 lutego zamknięty został chodnik i ścieżka rowerowa pod wiaduktem kolejowym przy ul. Janowskiej, ruch skierowany został na chodnik przy jezdni ul. Janowskiej. Prace potrwają do 13 marca.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.