Kolejne potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce

ważne szpital
Zdjęcie ilustracyjne

W czwartek o godz. 9.30 Ministerstwo Zdrowia podało do informacji publicznej wiadomość o trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Liczba chorych w Polsce wzrosła do 47 osób.

„Mamy 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą dwóch osób z woj. podkarpackiego (Rzeszów) oraz jednej osoby z woj. wielkopolskiego (Poznań). W sumie mamy 47 przypadków zakażenia koronawirusem” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi koronawirusa w Polsce. Kliknij >>TUTAJ<< i sprawdź najnowsze wiadomości.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.