Kolejne mosty nad rzeką Bystrzycą wyłączone dla ciężkich pojazdów [OBJAZDY]

Zły stan mostów nad Bystrzycą | fot. Dominik Wąsik

Mosty w ciągu ul. Mełgiewskiej

–  Wyniku dokonanego przeglądu podstawowego obiektów mostowych w ciągu ul. Mełgiewskiej nad rzeką Bystrzycą stwierdzono, że stan techniczny obiektów mostowych jest niedostateczny – staną informacje możemy znaleźć na stronie ZDM

Od 4 grudnia zostanie wprowadzone ograniczenie tonażowe do 20 ton i ograniczenie prędkości do 30 km/h na mostach.

Pojazdy o rzeczywistej masie całkowitej ponad 20 t jadące od ronda por. Henryka Cybulskiego muszą pojechać ul. Grafa, al. Tysiąclecia, al. Witosa i w zależności od planowanej dalszej trasy nawrócić na rondzie pod MAKRO lub w rejon ul. Krochmalnej pojechać ul. Krańcową, ul. Kunickiego, ul. Nowy Świat, ul. Wrotkowska.

Pojazdy jadące od Ronda Dmowskiego nie będą mogły wjechać na estakadę. Żeby dojechać do ul. Mełgiewskiej należy pojechać al. Tysiąclecia, al. Witosa, nawrócić na rondzie pod MAKRO i al. Witosa, al. Tysiąclecia, łącznikiem do ul. Grafa, ul. Grafa do ronda por. Henryka Cybulskiego. Od ul. Andersa pojazdy powyżej 20 t zostaną skierowane w prawo w stronę al. Tysiąclecia. Na Rondzie Dmowskiego muszą zawrócić i pojechać jak wyżej.

Samochody ciężarowe w maksymalnym stopniu powinny korzystać z obwodnicy miasta i w rejon ul. Mełgiewskiej powinny zjeżdżać na węźle Lublin Zadębie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.