Kolejne mosty nad rzeką Bystrzycą wyłączone dla ciężkich pojazdów [OBJAZDY]

Zły stan mostów nad Bystrzycą | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie wydał kolejne ograniczenia dla ciężkich samochodów poruszających się po mieście. Wszystko przez stan mostów nad Bystrzycą. Jakie mosty będą niedługo wyłączone z ruchu dla ciężarówek? Jak je ominąć?

Mosty nad rzeką Bystrzycą są w bardzo złym stanie. Z tego powodu Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie wydał zarządzenie ograniczenia całkowitej masy pojazdu oraz prędkości.

Most na al. Unii Lubelskiej przy Gali

Aleją Unii Lubelskiej (ale tylko w stronę ronda Lubelskiego Lipca ’80) nie mogą jeździć pojazdy ważące więcej niż 20 ton. Jednocześnie obowiązuje ograniczenie prędkości do 30km/h. Ten zakaz obowiązuje od 12 listopada.

Kierowcy ciężarówek chcący dotrzeć do ul. Krochmalnej powinni na rondzie po Zamkiem pojechać al. Tysiąclecia w kierunku ul. Krańcowej i dalej ul. Kunickiego, ul. Nowy Świat i ul. Wrotkowską.

Natomiast ci jadący spod Zamku w kierunku Rzeszowa powinni poruszać się al. Tysiąclecia, al. Solidarności, al. Sikorskiego i al. Kraśnicką.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.