Kolejne dziś potrącenie na tej ulicy. Młoda kobieta trafiła do szpitala

karetka ambulans 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W dalszym ciągu kierowcy mogą natrafić na utrudnienia na ul. Sowińskiego, gdzie doszło tam do potrącenia młodej kobiety na przejściu dla pieszych. To drugie już dziś potrącenie na tej ulicy.

Potrącenie na ul. Sowińskiego

Do zdarzenia doszło w środę (26.01) około godz. 17 na ul. Sowińskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Weteranów doszło do potrącenia kobiety. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Renault, jadąc od ul. Głębokiej w kierunku al. Racławickich, potrącił przechodzącą przez pasy młodą kobietę. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Przypomnijmy, że to już drugie dziś potrącenie na ul. Sowińskiego. Do pierwszego potrącenia doszło około godz. 12. W tamtym przypadku kierowca autobusu komunikacji miejskiej potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Czytaj więcej: Autobus potrącił pieszego na przejściu. Duże utrudnienia w ruchu

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.