Kolejna ofiara mrozów. Nie żyje 56-letni mężczyzna. Zamarzł blisko domu

Kolejna ofiara mrozów tej zimy. Z wychłodzenia zmarł 56-letni mężczyzna z gminy Hrubieszów. Ciało mężczyzny, zostało odnalezione wczoraj przez jednego z sąsiadów w pobliżu jego domu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15:00. Dyżurny hrubieszowskiej policji został powiadomiony przez dyspozytora pogotowia o znalezieniu ciała mężczyzny w jednej z miejscowości na terenie gminy Hrubieszów.

Na miejsce zgłoszenia udali się policjanci, którzy ujawnili zwłoki 56-letniego mężczyzny leżące na śniegu przed jego domem.

– Jak się okazało, służby powiadomił jeden z sąsiadów denata. Mężczyzna od kilku dni nie odbierał telefonu od rodziny i nie było z nim kontaktu, dlatego brat mężczyzny poprosił sąsiadów o sprawdzenie co się z nim dzieje – informuje asp. Edyta Krystkowiak.

Na miejsce udała się grupa dochodzeniowo-śledcza, która pracowała pod nadzorem prokuratora. Wstępnie ustalono, że powodem śmierci mężczyzny było wychłodzenie organizmu.

Mężczyzna nie posiadał widocznych obrażeń ciała, wstępnie więc wykluczono udział osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

KWP

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.