Kolejna ofiara agresywnych psów w gminie Jeziorzany. Zwłoki 67-latka leżały na polu zboża

agresywny pies
Agresywny pies | fot. Adobe Stock

Dwie osoby zmarły w ostatnich dniach z powodu pogryzień przez agresywne psy — owczarki belgijskie. Znalezione w czwartek (28.07) zwłoki 67-latka leżały na polu zboża w gminie Jeziorzany.

Psy zagryzły kolejną osobę

W czwartek (28.07) późnym wieczorem policjanci z Lubartowa otrzymali informację, że dwaj mężczyźni natknęli się na zwłoki mężczyzny leżące na polu zboża w miejscowości Krępa (gmina Jeziorzany). Zwłoki ujawniono nieopodal miejsca, w którym agresywne psy zagryzły kilka dni temu 48-latka.

Więcej: Psy zagryzły 48-latka, który jechał na rowerze. Jedno zwierzę zostało odstrzelone, drugie uciekło

Jak się okazało, kolejną ofiarą agresywnych psów jest 67-letni mieszkaniec gminy Jeziorzany. Wstępne oględziny wskazują, że do jego śmierci doszło najprawdopodobniej tydzień temu, czyli jeszcze przed zagryzieniem 48-latka.

Na ciele 67-latka ujawniono liczne ślady pogryzienia przez psy. Prokurator zarządził sekcję zwłok, która ma ustalić przyczyny śmierci mężczyzny. Policjanci nie mieli zgłoszenia o zaginięciu 67-latka mieszkańca gminy.

Zobacz także: Zatrzymano właściciela psów, które zagryzły 48-latka. Tłumaczył, że psy kilka dni wcześniej uciekły mu z posesji

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.