Kokaina o wartości ok. 5 mln zł w pudełku z bananami w Biedronce. Sieć zabrała głos

banany pudełko
Zdjęcie ilustracyjne

Pracownicy sklepu Biedronka w Ostrowie Wielkopolskim na spodzie pudełka z bananami znaleźli pakunki z białym proszkiem. Jak się okazało była to kokaina o czarnorynkowej wartości ok. 5 mln zł.

Do niecodziennego znaleziska miało dojść w piątek w sklepie sieci Biedronka w Ostrowie Wielkopolskim (woj. wielkopolskie). Jeden z pracowników podczas rozpakowywania towaru, a dokładnie kartonów z bananami, znalazł pomiędzy owocami dziwne opakowania. W środku znajdował się biały proszek. Na miejsce wezwano policję.

Kokaina w bananach w Biedronce

W bananach znaleziono 19 kilogramów kokainy o wartości czarnorynkowej pięciu milionów złotych. Wartość rynkowa narkotyku oszacowana jest na 5 milionów złotych. Nie wiadomo w jaki sposób paczki z kokainą znalazły się w kartonie. Policja dla dobra śledztwa na razie nie udziela więcej szczegółów.

„Bezpieczeństwo klientów i produktów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego też po znalezieniu zawartości niewiadomego pochodzenia w jednym z naszych sklepów natychmiast podjęliśmy odpowiednie kroki. Przede wszystkim poinformowaliśmy o sprawie stosowne służby, z którymi pozostajemy w ścisłej współpracy oraz dostawcę produktu, odpowiedzialnego za tę konkretną dostawę” – czytamy w komunikacie Biedronki.

Czytaj także: Kokaina w pudełkach z bananami w sklepach sieci Stokrotka

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.