Kokaina o wartości 30 mln zł w kartonach z bananami. Część trafiła już do sklepów

160 kg kokainy w bananach sprzedanych do znanej sieci sklepów
160 kg kokainy w bananach sprzedanych do znanej sieci sklepów | fot. KSP

Ponad 160 kilogramów kokainy wartej 30 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze policji w kilku punktach znanej sieci sklepów spożywczych. Narkotyki były ukryte w kartonach z bananami.

Kokaina w bananach

„Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Stołecznej Policji zabezpieczyli ponad 160 kg kokainy. Narkotyki ujawniono w kilku punktach jednej z sieci sklepów. Wartość narkotyków przekroczyła 30 mln złotych. Dzisiaj czynności są kontynuowane” – poinformował nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik KSP.

Kokainę ujawniono w kartonach z bananami. W samej Rawie Mazowieckiej odkryto prawie 120 kilogramów kokainy, pozostała część ładunku jest zabezpieczana w sklepach popularnej sieci. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o sieć sklepów Carrefour.

„Kokaina została zabezpieczona przez policjantów w kilku punktach. Działania realizowane są na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. Od początku roku Komenda Stołeczna Policji zabezpieczyła już ponad pół tony narkotyków” – dodaje nadkom. Marczak.

ZOBACZ TAKŻE:
► Kokaina o wartości ok. 5 mln zł w pudełku z bananami w Biedronce. Sieć zabrała głos

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.