Kobieta zginęła pod kołami pociągu. Zablokowany szlak kolejowy Lublin-Lubartów

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Ruch kolejowy na szlaku Lublin-Lubartów został wstrzymany, po tym jak na terenie Lublina doszło do potrącenia kobiety przez pociąg pospieszny. Poszkodowana poniosła śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.20 na ul. Wrzosowej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg pospieszy potrącił kobietę na przejeździe kolejowym w pobliżu stacji Lublin Ponikwoda. Lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon ok. 70-letniej kobiety.

Wstrzymany ruch pociągów na odcinku Lublin – Lubartów. Przewoźnicy Przewozów Regionalnych (Polregio) i Intercity wprowadzili zastępczą komunikację autobusową na odcinku Lublin-Bystrzyca koło Lublina. Przewidywany czas trwania utrudnienia do około godz. 18-tej.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.