Kobieta wypadła z okna szpitala przy al. Kraśnickiej. Zginęła na miejscu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy al. Kraśnickiej w Lublinie
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy al. Kraśnickiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Jedna z pacjentek wypadła z okna na pierwszym piętrze. Zginęła na miejscu.

Wypadła z okna szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę wczesnym rankiem na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Z okna na pierwszym piętrze wypadła 39-letnia kobieta, pacjentka oddziału.

Mimo udzielenia natychmiastowej pomocy medycznej nie udało się jej uratować. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Teraz trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego wypadku.4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dziwne bo w tym szpitalu to z tego co kojarzę to nie pierwszy tego typu wypadek czy to zbieg okoliczności czy coś jest na rzeczy?

  2. To dość nietypowe, żeby 12 latek miał na imię Andrzej. Jak się z tym czujesz? To dość rzadkie imię u tak młodego pokolenia.

  3. Najśmieszniejsze jak się okaże, że chciała po prostu spalić blanta, łazienka była pilnowana przez pielęgniarki by tego nie robić, a ze szpitala nie wolno wychodzić przez Covid.