Kobieta wypadła z okna szpitala przy al. Kraśnickiej. Zginęła na miejscu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy al. Kraśnickiej w Lublinie
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy al. Kraśnickiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Jedna z pacjentek wypadła z okna na pierwszym piętrze. Zginęła na miejscu.

Wypadła z okna szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę wczesnym rankiem na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Z okna na pierwszym piętrze wypadła 39-letnia kobieta, pacjentka oddziału.

Mimo udzielenia natychmiastowej pomocy medycznej nie udało się jej uratować. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Teraz trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego wypadku.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Najśmieszniejsze jak się okaże, że chciała po prostu spalić blanta, łazienka była pilnowana przez pielęgniarki by tego nie robić, a ze szpitala nie wolno wychodzić przez Covid.

  2. To dość nietypowe, żeby 12 latek miał na imię Andrzej. Jak się z tym czujesz? To dość rzadkie imię u tak młodego pokolenia.

  3. Dziwne bo w tym szpitalu to z tego co kojarzę to nie pierwszy tego typu wypadek czy to zbieg okoliczności czy coś jest na rzeczy?