Kobieta próbowała uciec ze sklepu z czteropakiem piwa, doszło do przepychanki z pracownikiem

Piwo w puszce
Piwo w puszce | fot. Adobe Stock

Policjanci zatrzymali 38-latkę z Lublina, która próbowała uciec ze sklepu z czteropakiem piwa. Gdy zauważył to pracownik, stała się agresywna i doszło do przepychanki.

Awantura o czteropak piwa

Policjanci z Lublina kilka dni temu otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów przy ul. Medalionów doszło do kradzieży rozbójniczej. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy zatrzymali 38-letnią mieszkankę Lublina.

„Sprawczyni miała dokonać kradzieży 4 piw, a następnie próbować uciec bez płacenia za towar. Wszystko zauważył pracownik sklepu, który postanowił zainterweniować. Wówczas kobieta stała się agresywna i wszczęła przepychankę” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży rozbójniczej. W tym przypadku grozi jej do 5 lat więzienia.

Zobacz także: Kradzież w akademiku Politechniki Lubelskiej. Zniknęły drzwi, kaloryfery, toalety, a nawet przewody elektryczne

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.