Klub piłkarski LKS Tęcza Kraśnik zmieni nazwę? O tym zdecydują radni na najbliższej sesji

lks tęcza kraśnik
Logo klubowe LKS Tęcza Kraśnik

Do Rady Miasta Kraśnik wpłynęła petycja ws. zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy klubu piłkarskiego LKS Tęcza Kraśnik. Czy radni poprą petycję i zmienią nazwę miejscowego klubu?

W ubiegłym tygodniu do Urzędu Miasta w Kraśnika trafiła petycja w sprawie zmiany nazwy klubu piłkarskiego LKS Tęcza Kraśnik. Petycja została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej i nad jej rozpatrzeniem zajmą się radni na najbliższej sesji rady miasta.

Treść petycji

„Jako przedstawiciele (nazwa podmiotu ukryta), działając w interesie publicznym wnosimy o przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik.

Jesteśmy dumni z działalności Rady Miasta Kraśnik, której członkowie z troską wykonują mandat społeczny na rzecz mieszkańców swojej małej ojczyzny. Stoicie Państwo jak skała na straży wartości tradycyjnych, Polskich i konserwatywnych. Siły wrogie Ojczyźnie drżą i wyją ustami antypolskich mediów, widząc Waszą heroiczną działalność sprzeciwiającą się ideologii LGBT.

Otwarci wrogowie Państwa krytykują Państwa dzisiaj za wyraźny sprzeciw przeciwko szkodliwym dla ludzi technologiom WiFi oraz 5G. Państwa niezłomna postawa to wzór troski o mieszkańców, wzór troski o Polaków!

Musicie jednak Państwo działać kompleksowo i wyrwać grzech z korzeniami. Na każdym polu odcinać się od moralnej degrengolady zgniłego Zachodu. Odcinać się od kulturowego marksizmu, który promuje dziś ideologia LGBT. Dzisiaj tęcza to symbol zepsucia, dewiacji, rozbicia rodzin i niszczenia duszy najmłodszych, bezbronnych obywateli. Dlatego wnioskujemy o delegalizację działalności lub o zmianę nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik w drodze odpowiedniej uchwały.”

Czytaj także: Internauci śmieją się z Kraśnika i strefy wolnej od 5G i WiFi w szkołach. Burmistrz zaprzecza

Kraśnik i uchwała anty-LGBT

Przypomnijmy, że Kraśnik w maju 2019 r. przyjął ustawę dotyczącą „powstrzymania ideologii LGBT”. W lutym 2020 r. współpracę z Kraśnikiem zawiesiła francuska gmina Nogent-sur-Oise. Minister spraw zagranicznych Norwegii poinformowało, że gminy, które przyjmują deklaracje niezgodne z wartościami zawartymi w umowach partnerskich, nie będą mogły liczyć na fundusze unijne. Kraśnik przez przyjętą ustawę może stracić nawet 10 mln euro.

Podczas wrześniowej sesji rady miasta radni głosowali nad uchyleniem uchwały anty-LGBT: 9 osób było za uchyleniem, a 11 przeciwko. Oznacza to, że uchwała o „powstrzymaniu ideologii LGBT” wciąż obowiązuje.

Czytaj także: Radni Kraśnika zmienili zdanie co do zakazu sieci 5G i WiFi w szkołach

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tych głupot zawartych w petycji nie da się czytać !
    Może podjąć uchwałę o zasłanianiu okien jak tęcza pojawi się na niebie ?

  2. Klub sportowy Tęcza Kraśnik miał tą nazwę jak i symbol zanim LGBT było modne. Niech więc LGBT zmieni swoje barwy?