Radni Kraśnika zmienili zdanie co do zakazu sieci 5G i WiFi w szkołach

maszt komórkowy nadanik odbiornik antena 5g
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Radni Kraśnika na nadzwyczajnej sesji rady miasta wycofali się z poparcia petycji zakazującej użytkowania sieci 5G na terenie miasta i WiFi w szkołach.

W czwartek odbyła się nadzwyczajna sesja rady miasta Kraśnika. Radni uchylili uchwałę, którą przyjęli z minionym tygodniu, a dotoczyła ona zakazu użytkowania sieci 5G na terenie miasta i WiFi w szkołach.

Głosowanie poprzedziła blisko trzygodzinna dyskusja. Ostatecznie radni większością głosów (13 „za”, 5 „przeciw”, 1 „wstrzymała się”) uznali petycję za niezasadną, w uchwale przyznali, że nie mieli wystarczającej wiedzy dotyczącej sieci 5G i Wi-Fi.

Czytaj także: Kraśnik może zostać „strefą wolną” od 5G i Wi-Fi w szkołach. Radni poparli uchwałę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.