Internauci śmieją się z Kraśnika i strefy wolnej od 5G i WiFi w szkołach. Burmistrz zaprzecza

kraśnik 5g memy
Internauci śmieją się ze "strefy wolnej" od 5G w Kraśniku

W marcu do Urzędu Miasta Kraśnik wpłynęła petycja Koalicji Polska Wolna dotycząca strefy wolnej od 5G i WiFi w szkołach. Większość radnych na ostatniej sesji uznało ją za zasadną.

Przypomnijmy, że poparta przez radnych Kraśnika petycja dotyczyła m.in. zakazu montażu nadajników sieci 5G w mieście, zdemontowaniu sieci WiFi w szkołach, wystąpienie o wprowadzenie wobec uczniów nakazu przełączania telefonów w tryb samolotowy oraz zakazu korzystania z telefonów na przerwach, poza ważnymi przypadkami. O tym pisaliśmy tutaj: Kraśnik może zostać „strefą wolną” od 5G i Wi-Fi w szkołach. Radni poparli uchwałę

Burmistrz Kraśnika zaprzecza

„Nie zamierzam wyłączać dzieciom WiFi w szkołach. Nie będę realizował postanowień uchwały w sprawie sieci 5G, bowiem uważam ją za wadliwą prawnie i niepotrzebną. Podjęta tematyka leży poza kompetencjami Rady Miasta” – napisał na profilu facebookowym burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk.

Memy o Kraśniku i strefie wolnej od sieci 5G i wyłączeniu WiFi w szkołach

kraśnik memy 5g wifi
kraśnik memy 5g wifi
kraśnik memy 5g wifi
kraśnik memy 5g wifi
kraśnik memy 5g wifi
kraśnik memy 5g wifi

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.