Kłęby dymu na drodze krajowej, samochód osobowo-dostawczy stanął w płomieniach

Pożar samochodu na drodze krajowej nr 19 w Niemcach
Pożar samochodu na drodze krajowej nr 19 w Niemcach | fot. czytelnik Dominik

Pożar samochodu na drodze krajowej nr 19, na trasie Lublin – Lubartów. W pożarze nikt nie ucierpiał. Podróżujący pojazdem ewakuowali się przed przybyciem straży pożarnej. Nagranie z tego zdarzenia otrzymaliśmy od jednego ze świadków.

Pożar samochodu w Niemcach

Do pożaru doszło w piątek (18.08) około godziny 18:40 na drodze krajowej nr 19 w Niemcach. Na trasie między Lublinem a Lubartowem samochód marki Peugeot stanął w ogniu. Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej i policja.

Osoby podróżujące nim ewakuowały się przed przyjazdem straży pożarnej. Kierowcy przejeżdżający obok ruszyli ze swoimi gaśnicami, lecz pożar bardzo szybko się rozwinął. Działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Zobacz także: MPK montuje system wczesnego ostrzegania przed pożarem na kolejnych pojazdach. Docelowo ma objąć całą flotę

Krótkie nagranie z tego zdarzenia otrzymaliśmy od czytelnika Dominika.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.