Kizo zagra na Lublinaliach. To pierwszy ogłoszony artysta. Bilety w sprzedaży

kizo
Kizo | fot. fb.com / Kizo Oficjalnie

Kizo to pierwszy ogłoszony artysta, który wystąpi na tegorocznych Lublinaliach. Wydarzenie odbędzie się na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej. Trwa sprzedaż biletów.

Kizo na Lublinaliach

Lublinalia zapoczątkują tegoroczny cykl studenckich imprez organizowanych w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Organizatorami Lublinaliów są samorządy studenckie trzech lubelskich uczelni – Uniwersytetu Marii Curie–Skłodowskiej, Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego.

Lublinalia odbędą się w dniach 2-4 maja na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie. W tym roku po raz pierwszy impreza będzie biletowana. Szczegóły tu: Koniec bezpłatnych koncertów. Wstęp na Lublinalia będzie biletowany. Poznaliśmy ceny biletów

Organizatorzy Lublinaliów zdradzają pierwsze szczegóły tegorocznego line-upu. Już wiadomo, że w piątek 3 maja na scenie zlokalizowanej na terenie Browaru Perła wystąpi Patryk Woziński, znany szerszej publiczności jako Kizo.

Zobacz także: PRO8L3M pierwszą ogłoszoną gwiazdą tegorocznych Juwenaliów w Lublinie. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.