Kierowcy MPK Lublin w nowych strojach

Zielone koszulki polo z czarnymi elementami i polary w takich samych kolorach. Kierowcy MPK Lublin zmieniają stroje służbowe.

– Kierowcom przedstawiliśmy kilka wariantów strojów, m.in. niebieskie i czerwone, wygrała wersja zielona – informuje Weronika Opasiak, rzecznik MPK Lublin.

Nowe, w 100-procentach bawełniane, wygodne i przewiewne koszulki zastępują niebieskie koszulki polo i szare spodnie, w których kierowcy miejskiego przewoźnika jeździli od 2010 roku.

Już teraz część kierowców autobusowych i trolejbusowych jeździ w nowych strojach. Stroje wykonane są z bawełny, są praktyczne i wygodne, a to dla kierowców jest najważniejsze. Każdy z kierowców otrzymał też ciepły polar. Nowe stroje szyje firma ze Świdnika.

Wszystkich kierowców w miejskiej spółce jest obecnie 727 (514 autobusowych i 213 trolejbusowych). Już teraz nowe stroje wydano ponad 200 kierowcom.

(fot. MPK Lublin)


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.