Kierowcy MPK Lublin w nowych strojach

Zielone koszulki polo z czarnymi elementami i polary w takich samych kolorach. Kierowcy MPK Lublin zmieniają stroje służbowe.

– Kierowcom przedstawiliśmy kilka wariantów strojów, m.in. niebieskie i czerwone, wygrała wersja zielona – informuje Weronika Opasiak, rzecznik MPK Lublin.

Nowe, w 100-procentach bawełniane, wygodne i przewiewne koszulki zastępują niebieskie koszulki polo i szare spodnie, w których kierowcy miejskiego przewoźnika jeździli od 2010 roku.

Już teraz część kierowców autobusowych i trolejbusowych jeździ w nowych strojach. Stroje wykonane są z bawełny, są praktyczne i wygodne, a to dla kierowców jest najważniejsze. Każdy z kierowców otrzymał też ciepły polar. Nowe stroje szyje firma ze Świdnika.

Wszystkich kierowców w miejskiej spółce jest obecnie 727 (514 autobusowych i 213 trolejbusowych). Już teraz nowe stroje wydano ponad 200 kierowcom.

(fot. MPK Lublin)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.