Kierowca pędził na S12 z prędkością 200 km/h. Tłumaczył, że odwozi teściową do domu

Kierowca pędził na S12 z prędkością 200 km/h. Tłumaczył, że odwozi teściową do domu
Kierowca jadąc z prędkością 200 km/h odwoził teściową do domu | fot. KPP Puławy

Nie zauważył policyjnego radiowozu, pędził 200 km/h. Kierowca na drodze S12 wyprzedził policyjny radiowóz i dalej kontynuował jazdę. Po zatrzymaniu tłumaczył, że odwozi teściową do domu.

Za nami długi czerwcowy weekend, podczas którego policjanci dbali o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Funkcjonariusze kontrolowali stan trzeźwości kierujących oraz prędkość z jaką się poruszali.

W miniony weekend, na terenie powiatu puławskiego zatrzymano 9 kierowców, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Rekordzista jechał o ponad 100 km/h szybciej niż dozwolona prędkość. Jak powiedział policjantom, spieszył się do wnuków. Z kolei inny kierowca, jadąc drogą S12 z prędkością 199 km/h, odwoził do domu teściową.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.