Kierowca MPK zauważył leżącego na przystanku mężczyznę, nie dawał oznak życia. Okazało się, że 56-latek nie żyje

koło autobusu
Koło autobusu | fot. Dominik Wąsik

Trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w piątkowy poranek na pętli autobusowej Felin Kalinówka. Leżącego na przystanku bez oznak życia 56-latka zauważył kierowca MPK Lublin.

Zwłoki na przystanku

Do zdarzenia doszło w piątek (24.11) po godz. 7 na pętli autobusowej Felin Kalinówka. Kierowca MPK Lublin zauważył, że na przystanku końcowym leży mężczyzna. Kiedy podszedł do niego, ten nie dawał oznak życia. Od razu zawiadomił o tym służby ratunkowe.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Wstępne ustalenia wskazują, że nikt nie przyczynił się do śmierci mężczyzny.

Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności śmierci 56-latka.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.