Kierowca forda uderzył w tył renault. Po chwili ominął auto, potrącił kobietę i odjechał

Kierowca forda potrącił kobietę podczas ucieczki z miejsca kolizji
Kierowca forda potrącił kobietę podczas ucieczki z miejsca kolizji | fot. STOP CHAM

Policjanci poszukują kierowcy Forda Mondeo, który w ubiegłym tygodniu na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doprowadził do kolizji, a potem do wypadku, w którym ucierpiała kobieta kierująca renault, w którego uderzył ford.

Kolizja, potrącenie i ucieczka z miejsca wypadku

Do zdarzenia doszło w piątek (04.02) po godz. 14 na skrzyżowaniu ul. Długiej i ul. Pawiej w Lublinie. Kierowca Forda Mondeo doprowadził do kolizji najeżdżając na tył Renault Clio. Gdy kierująca renault chciała wyjaśnić sprawę i wysiadła z auta, sprawca ominął jej auto, a gdy chciała go zatrzymać, potrącił ją. Kobieta upadła na jezdnię, a uciekające auto przejechało jej po nodze.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez wideorejestrator zamontowany w aucie kierowcy, który stał przed skrzyżowaniem. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala. Ze względu na obrażenia, jakich doznała poszkodowana kobieta, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Policjanci próbują ustalić kierowcę forda.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A co tu próbować ustalić. Nr rej jest ?- jest. Albo właściciel podaje kto jechał albo on jest za to odpowiedzialny . Chyba proste ?

  2. A co tutaj jest do ustalania? Blachy na bęben i sprawca znaleziony…