Kierowca ciężarówki nagle zmienił pas ruchu. Kierowca forda próbował uniknąć zderzenia i wjechał w barierki

IMG 20190325 093335
Kierowca forda wjechał w barierki na al. Witosa | fot. Dominik Wąsik

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w poniedziałek na al. Witosa w Lublinie. Kierowca forda zjechał na pas zieleni i uderzył w barierki. Trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek kilka minut przed godz. 9 na al. Witosa w Lublinie. Naprzeciwko galerii handlowej Atrium Felicity ford uderzył w barierki na pasie zieleni oddzielającym jezdnie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda jechał al. Witosa w kierunku Świdnika. Na wysokości zjazdu z al. Witosa w drogę dojazdową do galerii handlowej kierowca ciężarówki przewożący ciągnik rolniczy na naczepie postanowił zmienić pas z prawego na lewy, nie upewniając się, czy lewy pas jest wolny.

W ostatnim momencie kierowca forda zauważył ten manewr i chcąc uniknąć zderzenia z ciężarówką, zjechał na pas zieleni i uderzył w barierki odgradzające drogę zjazdową do galerii handlowej prowadzącą pod al. Witosa.

W wyniku zderzenia kierowca forda został przetransportowany do szpitala na badania. Na miejscu zdarzenia nie występują utrudnienia. Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.