Kierowca BMW jechał za szybko. Na łuku drogi uderzył czołowo w ciężarówkę

68 158789
Śmiertelny wypadek na DK12 w Kajetanowie | fot. KPP Puławy

Na łuku drogi stracił panowanie nad autem i czołowo zderzył się z ciężarówką. Kierowca BMW został zakleszczony w swoim aucie. Jego życia nie udało się uratować.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek po godz. 18 na drodze krajowej nr 12 w Kajetanowie. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW X3, jadąc od strony Radomia wyprzedzał ciąg pojazdów poruszających się przed nim.

Na łuku drogi wyniosło go na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym od strony Puław samochodem ciężarowym marki Daf. W wyniku zderzenia obydwa pojazdy wypadły z drogi i BMW dachowało” – mówi podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Kierowca BMW został zakleszczony w swoim aucie. Za pomocą sprzętu hydraulicznego wyciągali go strażacy. Mimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować życia 41-letniego mieszkańca Lublina. Drugi z kierowców, 56-letni mieszkaniec gminy Końskowola nie odniósł poważnych obrażeń.

68 158790
Śmiertelny wypadek na DK12 w Kajetanowie | fot. KPP Puławy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.