Kibice Motoru Lublin niezadowoleni z terminu meczu z Wisłą Puławy

Motor Lublin – Korona II Kielce 4:4 | fot. Tomasz Lewtak

Fani żółto-biało-niebieskich dopiero w poniedziałek dowiedzieli się, że pucharowe spotkanie lubelskich piłkarzy z drużyną z Puław odbędzie się jednak w pierwotnym terminie.

Półfinałowe spotkanie Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej pomiędzy Motorem Lublin a Wisłą Puławy rozegrane zostanie w najbliższy piątek 29 listopada o godzinie 17:00 na Arenie Lublin, a nie tak jak początkowo planowano o godz. 18:00.

Wszystkie osoby, które ze względu na zmianę godziny rozpoczęcia meczu z 18:00 na 17:00 chciałby dokonać zwrotu zakupionych wcześniej biletów mogą tego dokonać do czwartku 28 listopada włącznie” – czytamy na stronie Motoru Lublin.

Kibice proponują, by spotkanie odbyło się w weekend lub w późniejszych godzinach, ponieważ wpłynęłoby to korzystniej na frekwencję na Arenie Lublin.

Motor Lublin chciał przełożyć mecz z Wisłą Puławy

Przypomnijmy, że po ostatniej ligowej wygranej [RELACJA], trener Motoru Mirosław Hajdo przyznał, że chciałby przełożyć termin spotkania Regionalnego Pucharu Polski z Wisłą Puławy na wiosnę przyszłego roku.

Jak się okazuje były to tylko medialne informacje, ponieważ Klub Sportowy Wisła Puławy twierdzi, że nie było oficjalnego zapytania ze strony Motoru Lublin w kwestii zmiany terminu wydarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.