Kia uderzyła w przepust i dachowała, nie żyją trzy osoby. Licznik zatrzymał się na 110 km/h

Kia uderzyła w betonowy przepust i dachowała na DK19 w m. Łukówiec
Kia uderzyła w przepust i dachowała na DK19 w m. Łukówiec | fot. Radosław Czubacki

W niedzielę na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Łukówiec doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kia uderzyła w betonowy przepust, trzy osoby poniosły śmierć na miejscu.

Wypadek na drodze krajowej 19

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę (5.09) na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Łukówiec koło Firleja. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 51-latek kierujący samochodem marki Kia Sportage na prostym odcinku drogi zjechał do przydrożnego rowu. Tam auto uderzyło w betonowy przepust i dachowało na środku drogi.

Autem podróżowało również trzech pasażerów z powiatu radzyńskiego. Niestety śmierć na miejscu poniósł kierujący i dwóch pasażerów w wieku 38 i 40 lat. Trzeci pasażer, 35-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Licznik rozbitego auta zatrzymał się na 110 km/h.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez 4 godziny.

Kia uderzyła w przepust i dachowała na DK19 w m. Łukówiec
Kia uderzyła w przepust i dachowała na DK19 w m. Łukówiec | fot. KPP Lubartów
Kia uderzyła w przepust i dachowała na DK19 w m. Łukówiec | fot. KPP Lubartów

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.