KFC w Wigilię i Boże Narodzenie 2021. Godziny otwarcia restauracji KFC w święta

Restauracja KFC
Restauracja KFC | materiały prasowe KFC

Czy restauracje KFC będą czynne w Wigilię i Boże Narodzenie 2021? Sprawdź godziny otwarcia restauracji KFC w święta Bożego Narodzenia 2021.

Czy lokale KFC będą czynne w Wigilię i Boże Narodzenie 2021? W Wigilię wszystkie restauracje KFC będą czynne krócej. Sprawdź, jak będą otwarte restauracje KFC w Wigilię (24 grudnia) i święta Bożego Narodzenia (25 – 26 grudnia).

KFC – godziny otwarcia w Święta Bożego Narodzenia 2021

W okresie świąt Bożego Narodzenia restauracje KFC będą otwarte w innych godzinach niż zazwyczaj. Informacji na temat godzin otwarcia restauracji KFC w Święta Bożego Narodzenia co roku poszukuje wielu klientów. O tym jak długo restauracja KFC będzie czynna w Wigilię 24 grudnia decyduje jego właściciel.

W piątek 24 grudnia (Wigilia) sklepy i galerie handlowe będą mogły być czynne maksymalnie do godz. 14.00. W Wigilię większość restauracji KFC będzie czynne do godz. 15.00. Niektóre restauracje zdecydowały, że będą otwarte do godz. 13.00 lub 16.00.

W sobotę 25 grudnia (Boże Narodzenie) wszystkie restauracje KFC będą zamknięte. Taka decyzja została podyktowana, by pracownicy KFC mogli spędzić pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia z bliskimi.

W niedzielę 26 grudnia (drugi dzień świąt) restauracje KFC będą otwarte od godziny 13.00 i będą czynne do standardowych godzin pracy.

KFC Statoil Lublin Tysiąclecia – godziny otwarcia

  • 24 grudnia (Wigilia) – do godziny 15:00.
  • 25 grudnia (Boże Narodzenie) – restauracja nieczynna.
  • 26 grudnia (drugi dzień świąt) – od godziny 13:00 do 00:00.

KFC Plaza Lublin Lipowa – godziny otwarcia

  • 24 grudnia (Wigilia) – do godziny 13:00.
  • 25 grudnia (Boże Narodzenie) – restauracja nieczynna.
  • 26 grudnia (drugi dzień świąt) – restauracja nieczynna.

KFC Felicity Lublin Witosa – godziny otwarcia

  • 24 grudnia (Wigilia) – do godziny 13:00.
  • 25 grudnia (Boże Narodzenie) – restauracja nieczynna.
  • 26 grudnia (drugi dzień świąt) – restauracja nieczynna.

Zobacz także: McDonald’s w Wigilię i Boże Narodzenie 2021. Godziny otwarcia restauracji w święta

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.