KFC rozwścieczyło klientów. Wszystko przez Wtorkowy Kubełek. „Cena wyższa, mniej kawałków, bez frytek”

Klienci KFC rozczarowani nową wersją Wtorkowego Kubełka
Klienci KFC rozczarowani nową wersją Wtorkowego Kubełka

Klienci KFC są rozczarowani powrotem wtorkowej promocji na kubełek z kawałkami kurczaka. Twierdzą, że kubełek w rzeczywistości znacznie różni się od tego, który jest serwowany w restauracjach. Ponadto z Wtorkowego Kubełka usunięto frytki i dip.

Wtorkowy Kubełek KFC 2023

Wtorkowy Kubełek 2023 w KFC zawiera 14 kawałków kurczaka: 4 pikantne polędwiczki Hot&Spicy Strips, 8 Hot Wings, 2 kawałki kurczaka Kentucky. Obecnie za promocyjny kubełek z kawałkami kurczaka trzeba zapłacić 19,95 zł. Do zestawu można dobrać frytki (+4,99 zł), które jeszcze w poprzedniej edycji były w kubełku gratis. Wtorkowy Kubełek w 2022 r. składał się z 14 kawałków kurczaka + 2 porcje frytek i dip za 19,99 zł.

Klienci zarzucają sieci KFC downsizing (zmniejszanie wagi lub ilości produktów w opakowaniu przy zachowaniu tej samej ceny – przyp. red.). Jeden z klientów porównał obecny kubełek z ubiegłorocznym. Ubiegłoroczny Wtorkowy Kubełek ważył 943 g, a obecny 661 g. Podobnie ma się jego kaloryczność: 2672 kcal do 1778 kcal obecnie.

„14 kawałków samej panierki tylko 19,95 mhhhmmm pycha”, „ooo to cena wyższa, mniej kawałków, bez frytek”, „właśnie kupiłam wtorkowy kubełek. Kurczak surowy, zupełnie bez smaku. Coś strasznego. Zakup wylądował w koszu”, „miało być: 8 stripsów, 4 hot wingsy, 2 kawałki kurczaka Kentucky, a dostałem 8 wingsów i całą panierkę, jaka im została, pół kubełka samej panierki” – to tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem dotyczącym powrotu Wtorkowego Kubełka w KFC.

Promocyjny kubełek zawiera 14 kawałków kurczaka: 4 stripsy + 8 hot wings + 2 kawałki kurczaka Kentucky. Kubełek można powiększyć o 3x małe frytki lub 10 onion rings lub 3 dolewki za 9,99 zł. Kiedyś były 4 kawałki kurczaka HS +2x frytki – a teraz… Dziękuję, nie skorzystam! – komentuje klientka Dominika.

Sieć KFC nie odniosła się do negatywnych komentarzy zamieszczonych przez klientów pod postem.

Promocja Wtorkowy Kubełek w KFC obowiązuje w każdy wtorek od 28 lutego 2023 r. do 4 kwietnia 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Restauracje KFC zastrzegają sobie prawo do dokonywania modyfikacji składu kubełka w przypadku braku dostępności któregokolwiek ze składników.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.