KFC i Pizza Hut wyprowadziły się z budynku Astorii. Kto będzie nowym najemcą?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Z początkiem stycznia KFC i Pizza Hut wyprowadził się z budynku Astorii na rogu Al. Racławickich i ul. Lipowej w Lublinie. Restauracje działały tam od 17 lat.

Restauracje KFC i Pizza Hut z dniem 3 stycznia 2019 r. przestały funkcjonować w budynku Astorii przy Ogrodzie Saskim. Powodem takiej sytuacji jest koniec umowy dzierżawy. Spółce Lubelskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, która dzierżawi budynek od miasta, nie udało się dojść do porozumienia w sprawie jej przedłużenia z właścicielem restauracji.

Co pojawi się w tym miejscu? Mówi się, że może tu otworzyć się sklep. – „W chwili obecnej prowadzone są negocjacje z potencjalnym najemcami. W związku z tym o szczegółach będziemy mogli informować po ewentualnym zawarciu umowy” – mówi Joanna Burzec z Lubelskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

Przeczytaj także:

>> Ogromna reklama na budynku Astorii. Miejska spółka nie chce ujawnić umowyWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.