„Kevin sam w domu” w święta na Polsacie. Stacja podała datę emisji filmu

kevin sam w domu
"Kevin sam w domu" w Polsacie na Święta Bożego Narodzenia

Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez „Kevina samego w domu”. Polsat i w tym roku pokaże komedię w Wigilię. Sprawdź, kiedy „Kevin” w Polsacie.

Święta Bożego Narodzenia bez „Kevina” nie istnieją i o tym wie każdy Polak. „Kevin sam w domu” jest najchętniej oglądaną pozycją w święta Bożego Narodzenia. W Wigilię 2018r. komedia przyciągnęła do Polsatu 4,5 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

Przypomnijmy, że 2010 roku Polsat postanowił nie emitować „Kevina samego w domu” oraz „Kevina samego w Nowym Yorku”. W związku z tym spłynęły do stacji skargi widzów domagających się emisji świątecznego hitu. Stacja nie miała wyjścia – „Kevin” pojawił się w ramówce.

Kiedy Kevin w Polsacie 2019?

W tym roku Polsat pokaże „Kevina sam w domu” w Wigilię, 24 grudnia ok. godz. 20:00. Powtórkę będzie można obejrzeć w pierwszy dzień Bożego Narodzenia.

Kevin w reklamie Google

Macaulay Culkin, który wcielił się w rolę tytułowego Kevina, w 2018 roku wystąpił w reklamie usługi Google Assistant. W formie parodii nawiązuje do wątków z filmu „Kevin sam w domu”. Czytaj więcej: Macaulay Culkin powraca jako „Kevin sam w domu” w reklamie GoogleWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.