Macaulay Culkin powraca jako „Kevin sam w domu” w reklamie Google

kevin google
Macaulay Culkin powraca jako "Kevin sam w domu" w reklamie Google

Po 28 latach przerwy Macaulay Culkin ponownie wcielił się w postać dorosłego Kevina McCallistera, który jest wspomagany przez różne funkcje dostępne dzięki urządzeniu Google Assistant.

„Kevin sam w domu” to dla wielu film kultowy. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie bez niego świąt Bożego Narodzenia. I w tym roku „Kevin sam w domu” pojawi się na Święta w telewizji. Będzie można go obejrzeć w Wigilię o godzinie 20.05 na Polsacie, natomiast powtórkę stacja wyemituje następnego dnia, a więc w Boże Narodzenie o godzinie 16.25.

Macaulay Culkin znów w jako Kevin!

Dwadzieścia osiem lat po tym, jak oryginalna wersja świąteczna trafiła do kin, Macaulay Culkin ponownie stał się Kevinem McCallisterem w kampanii Google Assistant. Reklama odtwarza sceny z filmu z 1990 roku w wykorzystaniem Asystenta Google: program oparty na sztucznej inteligencji, umożliwiający dwukierunkowe rozmowy.

Reklama została wrzucona przez Google i Twittera Macaulaya Culkina na Twitterze, z gwiazdą piszącą: „Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co Kevin McCallister robi jako dorosły? Ja też nie. Ale jeśli jesteś ciekawy, powinieneś to obejrzeć.”

Reklama, wydana w środę ma już blisko 5,5 mln wyświetleń na serwisie YouTube. Efekt? Jest znakomity! Obejrzyjcie i przekonajcie się sami!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.