Kaufland wypłaci pracownikom premie wielkanocne w wysokości do 500 zł

zakupy kaufland warzywa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kaufland wynagrodzi swoich pracowników. Każdy z nich będzie mógł liczyć na premię świąteczną w wysokości do 500 złotych. Pracownicy otrzymane pieniądze będą mogli wydać na zakupy w sklepach sieci.

Premie świąteczne dla pracowników Kaufland

Z okazji Wielkanocy pracownicy firmy Kaufland otrzymają bony na zakupy w sklepach sieci. Personel sprzedaży oraz logistyki będzie mógł liczyć na bony świąteczne, których wartość wyniesie nawet 500 zł. To prawie dwukrotnie więcej niż maksymalna wartość dotychczas przyznawanych bonów.

Oprócz tego w okresie od 29.03 do 30.04.2021 r. pracownicy Kaufland mogą otrzymać zwiększony dodatek motywacyjny, którego łączna wartość wyniesie nawet 700 zł.

Ponadto, od 1 marca weszły w życie kolejne podwyżki a sieci Kaufland, dzięki którym miesięczna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy i lokalizacji wynosi nawet do 4100 zł brutto.

Pracownicy sieci Kaufland mogą liczyć na wiele atrakcyjnych benefitów pozapłacowych. Firma oferuje między innymi bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na studia , a dla pracowników, którzy zostali rodzicami – wyprawkę dla niemowląt oraz profesjonalnie przygotowaną broszurę dotyczącą uprawnień związanych z rodzicielstwem.

Pracownicy otrzymali też dostęp do kafeterii MyBenefit, która pozwala na samodzielny wybór świadczeń. Lista dostępnych usług obejmuje m.in. e-kartę MultiSport, vouchery oraz zniżki do realizacji w wybranych sklepach, bilety do kina, wejściówki na najważniejsze wydarzenia kulturalne czy sportowe, a nawet wyjazdy wakacyjne.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.