Kaufland wydłuża godziny pracy swoich sklepów. Niektóre markety czynne całą dobę

zakupy kaufland warzywa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kaufland przed Wielkanocą wydłuża czas pracy swoich sklepów do godziny 24. To reakcja na zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Od 3 kwietnia 2020 sklepy sieci Kaufland w Polsce będą otwarte w godzinach 6 – 24. Ze względu na ograniczenia w prowadzeniu handlu po godzinie 22 lub 23, część sklepów jest czynna krócej lub nie prowadzi wtedy sprzedaży alkoholu.

„W odpowiedzi na najnowsze rozporządzenia, związane z ograniczeniem liczby klientów przebywających na raz w sklepach, informujemy, że w dniach 3-4 kwietnia sklep Kaufland w Lublinie przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 14 będzie czynny przez całą dobę” – czytamy w komunikacie.

Sieć Kaufland liczy w Polsce obecnie 220 sklepów, a jej asortyment obejmuje w zależności od marketu od 15 000 do 21 000 produktów, w tym produkty świeże – owoce, warzywa, produkty mleczne, mięsa czy sery.

CZYTAJ TAKŻE: Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów. Przed świętami będą czynne całą dobę

+ Lidl wydłuża godziny otwarcia. Sklepy czynne nawet całą dobę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.