Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów. Przed świętami będą czynne całą dobę!

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

Biedronka wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym sklepy Biedronka będą czynne całą dobę.

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów:

Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00;

Od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę;

• W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowane informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów

Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od czwartku 2 kwietnia sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych.

„Jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort” – informuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka czynna całą dobę

W tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc.

„Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę” – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka z własnej inicjatywy już wcześniej wprowadziła wiele udogodnień dla pracowników i klientów jej sklepów. W placówkach dostępne są m.in. żele antybakteryjne, oznaczone odpowiednie odległości między kupującymi przy kasie i osłony z pleksiglasu dla kasjerów.

Limit osób w sklepie

Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej we wtorek 31 marca 2020 r. zapowiedział wprowadzenie kolejnych regulacji w walce z koronawirusem. Jednym z nowych ograniczeń jest limit osób przebywających w sklepie (max. 3 osoby w jednej kasie). Jeżeli w sklepie jest 5 kas, to w obiekcie handlowym może przebywać 15 osób.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Lidl wydłuża godziny pracy. Dwa sklepy w Lublinie są otwarte przez całą dobę

+ Kaufland wydłuża godziny pracy swoich sklepów. Niektóre markety czynne całą dobę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.