Kaufland w Wigilię 2022. Godziny otwarcia Kaufland 24 grudnia

kaufland lublin orkana
Kaufland przy ul. Orkana w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Godziny otwarcia Kauflanda w Wigilię 2022. Do której godziny otwarty Kaufland 24 grudnia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach sklepy Kaufland będą czynne w sobotę, 24 grudnia.

Kaufland Wigilia godziny otwarcia

Sklepy sieci Kaufland w Wigilię 24 grudnia 2022 będą otwarte znacznie krócej niż zazwyczaj. W Wigilię wszystkie sklepy mogą prowadzić handel tylko do godziny 14:00. Wynika to z przepisów, które weszły w życie 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz niektóre dni.

Sklepy sieci Kaufland 24 grudnia czynne będą krócej. W Wigilię zakupy w Kauflandzie będzie można zrobić do godziny 13:00. 25 i 26 grudnia (niedziela i poniedziałek), a także 1 stycznia 2023 r. (niedziela) wszystkie sklepy sieci Kaufland będą nieczynne.

Kaufland w Wigilię 24 grudnia czynny do godziny 13:00.

POWIĄZANE:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.