Kaufland – pracownicy dostaną podwyżki w 2021 roku. Ile zarabia kasjer-sprzedawca?

kaufland market sklep
Market Kaufland

Pracownicy marketów Kaufland dostaną w 2021 roku podwyżki wynagrodzeń. Planowane miesięczne wynagrodzenie na stanowisku kasjer-sprzedawca w sieci Kaufland wyniesie nawet do 4100 zł brutto.

Podwyżka wynagrodzenia w Kauflandzie

Dbając o konkurencyjne warunki pracy, Kaufland Polska każdego roku zleca niezależnej instytucji przegląd wynagrodzenia oraz świadczeń pozapłacowych oferowanych na rynku m.in. Biedronce i Lidlu. Dzięki cyklicznym podwyżkom firma od kilku lat jest w czołówce sieci handlowych pod względem oferowanych warunków finansowych.

Również i w tym roku osoby na wybranych stanowiskach będą mogły liczyć na wyższe wynagrodzenie. Planowane miesięcznie wynagrodzenie na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy i lokalizacji ma wynieść do 4100 zł brutto miesięcznie. Podwyżki wejdą w życie z dniem 1 marca 2021 roku.

Stabilne warunki pracy i możliwości rozwoju

Kaufland stawia na transparentność oferowanych warunków. Każdy pracownik zatrudniony jest na umowę o pracę, początkowo na czas określony. Kolejna umowa zawierana jest zawsze na czas nieokreślony. Pracownicy szeregowi otrzymują jasną informację, jak będzie wyglądać ich wynagrodzenie w perspektywie kolejnych trzech lat.

W ubiegłym roku poza podwyżką wynagrodzeń w ramach podziękowania za wytężoną pracę osoby zatrudnione w Kauflandzie otrzymały dodatek motywacyjny w kwocie 500 zł oraz zwiększoną wartość bonów, które pracownicy co roku dostają przed Wielkanocą i Bożym Narodzeniem.

Dodatki dla pracowników Kaufland

Kaufland wie, jak ważne poza świadczeniami finansowymi są benefity pozapłacowe. W pełni rozumie różne potrzeby pracowników wynikające z ich pasji czy oczekiwań, dlatego firma umożliwia swojemu zespołowi pełną personalizację świadczeń dodatkowych.

Każda osoba zatrudniona w Kaufland Polska ma dostęp do Kafeterii MyBenefit, która obejmuje pozapłacowe dodatki, takie jak E-Karta MultiSport, vouchery oraz zniżki do realizacji w licznych sklepach, bilety do kina, wejściówki na najważniejsze wydarzenia kulturalne czy sportowe, a nawet wyjazdy wakacyjne i wiele innych atrakcji.

Każdy pracownik może opłacić wybrane benefity za pomocą punktów, którymi firma zasila jego indywidualne konto. Poza dostępem do Kafeterii MyBenefit pracownicy Kaufland mogą liczyć również na prywatną opiekę medyczną, bony pracownicze na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc, paczkę bożonarodzeniową, nagrodę jubileuszową, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, dodatkową wypłatę emerytalną, zniżkę na studia czy wyprawkę dla malucha, dla każdego pracownika, który został rodzicem.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niewiem skąd ren portal powiela takie głupoty aż żal niech poczytają forum pracownicze kauflandu a dowiedzą się prawdy że takie przywileje na centrala we Wrocławiu a sklepy to nowoczesne obozy Auswic lub Majdanek tylko ze nie mordują….

  2. @Westfalia Dobrze powiedziane to samo miałem napisać, nie dawno sam na okresie próbnym w Stocku byłem. Tragedia co się dzieje teraz w dużych firmach. Weekendy zabierają nie pytając nawet o zdanie nawet 3 z rzędu oczywiście nie płatne za pół roku dzień wolny zwrócą. Wypłaty to samo nie adekwatne kompletnie do wykonywanej pracy i strasznie małe względem cen na rynku, to tak jak byś 1200 zł zarabiał tylko wygląda to lepiej bo z przodu masz 2. Kołchozy a nie praca.

  3. @Westfalia @Darczyn jeżeli to nie prawda to zgłaszajcie te ciężkie warunki do PIPu !!