Kaufland poszukuje stażystów. Ile można zarobić?

kaufland staż absolwent praca
Materiały prasowe

Kaufland poszukuje 30 stażystów, z którymi nawiąże roczną współpracę. Nabór trwa do 15 kwietnia. Sprawdziliśmy, ile można zarobić na płatnym stażu w Kauflandzie.

Płatny staż dla studentów w Kauflandzie

Kaufland poszukuje 30 stażystów, z którymi nawiąże roczną współpracę. Kandydaci mogą zgłaszać swoje kandydatury do 15 kwietnia. Roczny staż rozpocznie się 1 lipca, a po zakończeniu programu najlepsi będą mogli liczyć na propozycję pracy na stanowisku menedżerskim.

Stażyści mogą aplikować do centrali firmy Kaufland we Wrocławiu lub do działów sprzedaży w całej Polsce. Uczestnicy programu Absolwent mogą zdobyć doświadczenie w obszarze zakupu, zaopatrzenia, księgowości, logistyki, administracji, HR oraz IT.

„Wiemy również, że poza możliwością zdobycia nowych umiejętności, dla młodych ludzi startujących w dorosłe życie niezwykle istotne jest wynagrodzenie – dlatego już na starcie proponujemy im pensję w wysokości 5 000 zł brutto” – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Trwająca aktualnie rekrutacja nie jest jednak ostatnią szansą, aby spróbować swoich sił w firmie Kaufland. Latem absolwenci będą mogli zgłaszać się do jesiennej edycję programu stażowego, który rozpocznie się 1 października. Tym razem będzie to rekrutacja do centrali firmy we Wrocławiu – do działu controllingu i finansów.

ZOBACZ TAKŻE:
Lidl szuka stażystów – studentów. Ile można zarobić?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.